Nabitý program pokračuje. Muži jedou v pátek do Otrokovic

30. 11. 2022

Tatran čeká o víkendu superligové dvojkolo, v jehož prvním dějství se vydají na půdu otrokovických Pantherů.

I po 11 odehraných kolech Livesport Superligy neztratili svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše ani bod a logicky tak vévodí pořadí tabulky nejvyšší soutěže. Na druhé Vítkovice pak dřímají náskok šesti bodů, na třetí Mladou Boleslav pak sedmi. Na souboj Vítkovic s Boleslaví navíc ještě teprve dojde, konkrétně v neděli 4. prosince.

Svou vítěznou šňůru natáhly Střešovice naposledy proti České Lípě, kterou vyzvaly v rámci výjezdního utkání ve Znojmě a přehrály ji poměrem 5:2. Lví podíl na dalších třech bodech měl mladíček Daniel Péc, který skóroval hned dvakrát. Ten tak jen podtrhnul pohodu, která aktuálně ve Střešovicích panuje.

To v Otrokovicích si o nějaké pohodě můžou nechat jen zdát. Tým Karla Ševčíka se zatím s pouhými 5 body krčí na předposlední příčce tabulky před Karlovými Vary, a to jen zásluhou lepšího vzájemného zápasu a skóre. Na Moravě tak zatím nemohou pomýšlet na obhajobu loňské účasti v předkole playoff, ale spíš nad boji o záchranu, které Pantherům aktuálně hrozí.

Bodově táhne moravský tým trio František Vykopal, Ronald Gašparík a Peter Nehila, kteří zapsali 15, 14 a 13 kanadských bodů. To Střešovické produktivitě vládne s 28 body vicemistr světa Marek Beneš, který ve Znojmě proti České Lípě nehrál.

Hrát se bude v pátek v 18 hodin na otrokovickém Štěrkovišti, kam se Pantheři vrátili z nové městské sportovní hale poté, co jejich dlouhodobý domov prodělal rekonstrukci a Otrokovice zde tak opět mohou pořádat superligové zápasy.


ZPĚT NA INFORMACE O UTKÁNÍ
Generální partner
Hlavní partneři
Oficiální partneři
Mediální partneři
Partneři Livesport Superligy
Kontakty Muži A Ženy A Fotogalerie Partneři
Členská sekce